Goobay καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59595, SM, OS2, 9/125µm, 2m, λευκό

4,50 €
με ΦΠΑ
4040849595950
59595

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59595, SM, OS2, 9/125µm, 2m, λευκό

Τα καλώδια τις Goobay κατασκευάζονται με τις καλύτερες τεχνικές προδιαγραφές και τα καλύτερα υλικά κατασκευής για μεγάλη αντοχή, προσφέροντας αξιοπιστία και υψηλής ποιότητας απόδοση ώστε να εξασφαλίζουν την απροβλημάτιστη χρήση τους.

-mono-mode καλώδιο οπτική ίνας
-για συνδέσεις FTTH, FTTB, FTTx
-minimum bending radius of 30 mm
-έως 100 Gbit/s
-IEC 60754 2, IEC 60332 1 και IEC 61034
-OS2, SM singlemode 9/125µm
-εξοπλισμένο με καπάκια προστασίας

Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Connection type: SC-APC (8°) male
Connection 2 type: SC-APC (8°) male
Contacting: Ceramic Ferrule
Optical fiber core diameter: 9 µ
Optical fiber sheath diameter: 125 µ
Wavelength: 1310 nm
Specification: Singlemode (OS2) White
Cable fiber type: Glass Fibre G657.A2
Cable type: simplex cable
bending radius: 30 mm
Material cable sheath: LSZH
Cable sheath diameter (approx.): 3 mm
Kink protection: yes
LSZH compliant: yes
Operating temperature from: -40 °C
Operating temperature up to: 85 °C
Cable length: 2m



Τεχνική υποστήριξη πελατών
Χρειάζεσαι τεχνική υποστήριξη για το συγκεκριμένο προϊόν; Λύσε όλες σου τις απορίες συνομιλώντας μαζί μας! Η υπηρεσία Help Line προσφέρει την δυνατότητα σε εσένα, τον τελικό καταναλωτή, να μιλήσεις με το καταρτισμένο τμήμα της DATA & MEDIA EE για να λύσει τις απορίες σου, να σε συμβουλεύσει και να σε καθοδηγήσει.

Επικοινώνησε μαζί μας τηλεφωνικά ή με email!
Τηλέφωνο: 2394025994
email: helpline@data-media.gr

Η υπηρεσία Help Line λειτουργεί από Δευτέρα έως Παρασκευή, 09:00 - 17.00 (πλην επίσημων αργιών).

Ποσότητα
Παράδοση σε 1-3 ημέρες

Επεξήγηση Διαθεσιμότητας

Σε Απόθεμα | Αν στο προϊόν, που σας ενδιαφέρει και δίπλα από το κουμπί Αγορά υπάρχει το λεκτικό: Σε Απόθεμα τότε μπορείτε να προσέλθετε να το παραλάβετε την ίδια εργάσιμη ημέρα ή θα σας αποσταλεί την ίδια εργάσιμη ημέρα.

Παράδοση σε 1-3 ημέρες | Αν στο προϊόν, που σας ενδιαφέρει και δίπλα από το κουμπί Αγορά υπάρχει το λεκτικό: Παράδοση σε 1-3 ημέρες τότε το προϊόν αναμένουμε να το παραλάβουμε εμείς τις επόμενες 1-3 εργάσιμες ημέρες, εφόσον το παραγγείλετε. Μετά το ανωτέρω χρονικό διάστημα θα σας αποσταλεί ή μπορείτε να το παραλάβετε.

Παράδοση σε 4-10 ημέρες | Αν στο προϊόν, που σας ενδιαφέρει και δίπλα από το κουμπί Αγορά υπάρχει το λεκτικό: Παράδοση σε 4-10 ημέρες τότε το προϊόν αναμένουμε να το παραλάβουμε εμείς τις επόμενες 4-10 εργάσιμες ημέρες, εφόσον το παραγγείλετε. Μετά το ανωτέρω χρονικό διάστημα θα σας αποσταλεί ή μπορείτε να το παραλάβετε.

Μη Διαθέσιμο | Αν στο προϊόν, που σας ενδιαφέρει και δίπλα από το κουμπί Αγορά υπάρχει το λεκτικό: Μη Διαθέσιμο τότε το προϊόν δεν υπάρχει σε απόθεμα στην αποθήκη μας και αναμένεται από τον επίσημο προμηθευτή. Δυστυχώς δεν μπορεί να υπάρξει εκ μέρους μας βέβαιη ημερομηνία για τη διαθεσιμότητα του.

59595

Χαρακτηριστικά

Μήκος καλωδίου
2m
Δικτυακό
Οπτική Ίνα

Ειδικοί αριθμοί αναφοράς